איך לחגוג יום הולדת בבית ולהשאיר אותו נקי ומסודר?

המון אנשים חוששים לחגוג יום הולדת בבית בגלל שהם דואגים שהריהוט יפגע או שהם לא רוצים למצוא את עצמם מנקים את הבית במשך שעות, אני מבטיח לכם שעד סוף המאמר הזה תדעו איך לחגוג יום הולדת בבית בצורה הטובה ביותר, יום הולדת כל כך מסודר שכחצי שעה אחרי שכל הילדים הלכו הבית שב לקדמותו והמזכרת היחידה שנשארה בבית היא המתנות.

 

יום ההולדת מתחלק לכמה חלקים, אני הולך לכתוב לכם בדיוק מהם החלקים ומה תצטרכו לדאוג לעשות בכל חלק על מנת שהבית יישאר מסודר בסוף יום ההולדת.

 

השלב הראשון הוא לפני האירוע בכלל, לפני שכולם מגיעים הזיזו את הספות לאחד החדרים או לחלופין למרפסת אם זה אפשרי, את שולחן הסלון הצמידו לקיר האחורי שמול הטלוויזיה ואם יש שטיח גלגלו אותו ושימו באחד החדרים.

בנוסף אם יש לכם ריהוט שביר זה הזמן להזיז אותו לאחד החדרים, כל השלב הזה אמור לקחת לכם כ5 דקות.

 

השלב השני הוא גם כן לפני האירוע, את שולחן החטיפים הכינו על שולחן הסלון, כסו אותו במפה ודאגו שכל החטיפים יהיו מפוזרים על צלחות שטוחות ונמוכות, לא קערות גבוהות או כלי הכלה למיניהם מכיוון שלילדים יהיה קשה יותר להגיע אליהם וזה מגדיל את הסיכויים שהבמבה תיפול להם על הרצפה, שזאת לא בעיה גדולה בפני עצמה עד שהם דורכים עליה.

את פינת השתייה שימו במקום אחר! המטרה היא שלא יהיו כוסות ליד החטיפים, כוסות ליד החטיפים ביום ההולדת מזמינות את הילדים למלא אותן ולהסתובב איתן בכל הבית, מה שבסוף יגרום לזה שאחת הכוסות תיפול וידרכו על הבמבה, שוב, לא נעים.

 

בזמן המופע או ההפעלה כסו את שולחן החטיפים, הדבר הזה גם ישפר את איכות ההפעלה וגם ימנע טיילת מיותרת עם חטיפים בידיים, אגב מפעיל שלא ביקש את זה מכם אמור להדליק לכם נורה אדומה.

 

בזמן הפסקת האוכל אצלי בהפעלות אתם מניחים את הפיצות על השולחן שלי, אני מביא אליכם את הילדים ברכבת ואתם מחלקים לכל ילד משולש פיצה וקרטון לבן או צלחת, אני מתדרך את הילדים שכל מי שמקבל פיצה וקרטון מיד חוזר לשבת במקום, מי שישמור את הקרטון וישב במהלך ההפסקה אני אחליף לו אותו בפרס, ככה הילדים יושבים לאכול במסודר ולא זורקים את הלכלוכים על הרצפה, כנ"ל לגבי הטרופיות, כל שקית של טרופית שווה פרס.

 

אחרי שכולם מסיימים לאכול אני עושה עם הילדים משחק ניקיון קצר, בסוף המשחק כל חתיכת לכלוך שהייתה משולחן החטיפים בזמן קבלת הפנים או משהו שנשאר בטעות מזמן הפסקת האוכל מתנקה ומוצאאת עצמו בפח בהבטחה.

 

לסיום האירוע, אני ממליץ להכין כוסות חטיפים לחלק לילדים ביציאה, הכוסות שאני ממליץ לקנות הן כוסות שקופות עם מכסה עגול מכיוון שהן מכילות הרבה ומראות מה יש בפנים, ולמלא בכל כוס דברים כמו מרשמלו, נחש גומי, חמצוצים, טופי, סוכריה על מקל, נשיקות, דובונים וכל שאר החטיפים הצבעוניים שאתם יכולים לחשוב עליהם.

 

את כוסות החטיפים והעוגה נחלק בדלת היציאה, זאת גם הזדמנות טובה להגיד תודה רבה להורים שטרחו והביאו את ילדיהם, אני ממליץ להעביר ניגוב קטן במעלית בכדי לשמור על שכנות טובה.

אחרי האירוע כל מה שנשאר לכם לעשות הוא טאטוא קצר בסלון ולהחזיר את הריהוט למקום, אם נשפכה כוס שתייה אחת במהלך האירוע אני ממליץ להעביר מגבון בנקודה הזו ספציפית, יש מגבונים גדולים שמתלבשים על מגבים ולהעביר ויש קטן איתם גם יכול להיות נחמד.

 

בכדי למנוע כוסות שישפכו במהלך האירוע אני ממליץ למנות מבוגר אחראי על מזיגת שתייה ובכל פעם שילד רוצה לשתות לתת לו יד במזיגה, מומלץ למלא להם רק חצאי כוסות וכך לא תמצאו את עצמכם עם שתייה על הרצפה.

 

לסיכום

שימו לב שאם אתם פועלים בשיטה הזו אין אופציה בכלל שבה הבית יישאר מלוכלך לאחר יום ההולדת, החטיפים מקבלת הפנים והאוכל מתנקים במשחק הניקיון וכל שאר הדברים שיכולים ללכלך יוצאים עם הילדים ביחד הביתה.

 

מקווה שקראתם בעיון ויותר מזה שתיישמו, הטיפים האלו נכתבו לאחר ניסיון של מאות ימי הולדת וכל אחד מהם נבחר בקפידה והמון מחשבה.

 

טיפ של אלופים

אפשר להתאים את צבעי החטיפים בכוסות לנושא האירוע.

 

למה אתם מחכים?

חייגו 050-5789980, אפשר גם בווצאפ.

מאמרים שנוספו לאחרונה

כותרת של מאמר

קרא עוד

כותרת של מאמר

קרא עוד

כותרת של מאמר

קרא עוד

דברו איתי

חייגו אלי 050-5789980, אפשר גם בווצאפ.
או שתשאירו לי פרטים ואחזור אליכם בקרוב!

הפרטים נשלחו בהצלחה!
נדבר בקרוב :)
אופס, יש בעיה בשליחה של הטופס..
נסו לדבר איתי בדרך אחרת.