מתי לקיים את יום ההולדת?

הזמן שבו תתקיים יום ההולדת מתחלק לשלושה חלקים, תאריך, יום בשבוע ושעה.

 

לגבי התאריך יש נטייה ברורה לשאוף לקיים את יום ההולדת באותו היום בו הילד נולד, כשאתם פועלים בדרך הזו אתם מקדשים את המספר ולא מתחשבים בהתפשרויות שאתם צריכים לעשות.

התאריך צריך להיות בסך הכל נגזרת של היום בו המפעיל שאתם רוצים פנוי והמקום שאתם משכירים (במידה ויש כזה),

תזכרו שבסוף הילד שלכם לא יזכור באיזה תאריך יום ההולדת שלו קרה ולא באיזה יום, הדבר שחשוב באמת הוא החוויה שהוא יחווה וההפעלה שתזמינו.

 

היום בו אתם חוגגים את היום הולדת הוא גם גורם חשוב, בדרך כלל לאנשים יש נטייה ברורה לשאוף לחגוג את יום ההולדת בסוף השבוע, לדבר הזה יש חיסרון גדול שצריך לקחת בחשבון והוא שבגלל הביקוש הגדול יותר לחגוג ימי הולדת בסופי שבוע רוב המפעילים תפוסים המון זמן מראש ואם לא התחלתם לארגן את יום ההולדת לפחות חודש וחצי מראש אני ממליץ לכם להתפשר על יום אחר.

 

עוד נקודה בנושא היום בשבוע בו תחגגו את יום ההולדת היא שצריך לקחת בחשבון שהמון מפעילים לוקחים מחיר גבוה יותר בסופי שבוע.

 

ההמלצה שלי היא לבחור יום באמצע השבוע בו אתם מסיימים לעבוד מוקדם או אפילו יכולים לקחת חופש ולקיים בואת יום ההולדת, סביר להניח שהפניות של המפעיל שתרצו תהיה גבוהה יותר וגם לפעמים זולה יותר.

 

ועכשיו לשאלה החשובה ביותר בנושא, באיזה שעה לקיים את יום ההולדת?

לפעמים ורק לפעמים הורים שמדברים איתי רוצים להזמין את האורחים לשעה חצי עגולה כדוגמא 16:30 ואז אני צריך להזכיר להם שבדרך כלל רוב המוזמנים לאירוע שלהם הם ישראלים ולצערי יש בישראל נטייה ברורה לראות את השעה 16:30 בהזמנה כהודעה רשמית שתכל'ס מתחילים ב17:00 ורק אז להתחיל להגיע...

 

לעיתים רחוקות יותר אני אפילו שומע על כאלו שרוצים להזמין לשעות כמו 16:45 בגלל סיבות כאלו או אחרות, אני אחסוך מכם הסבר נוסף למה זה לא מומלץ.

 

אז למתי כן להזמין את האורחים?

התשובה הנכונה והחד משמעית היא להזמין את כולם לשעה 17:00 עד השעה 19:00 בימים ראשון עד חמישי.

בסופי שבוע התשובה קצת שונה, בימי שישי נהוג לחגוג ב14:00, אם אתם הורים לילדים בכיתה או גן שלא פעיל ביום שישי אני ממליץ להזמין את האורחים ל10:00 או 11:00, בשבתות השעות הן אותו הדבר, אם אתם חוגגים בבוקר מזמינים ל10:00 או 11:00, ואם אתם בוחרים לחגוג אחר הצהריים השעות הן 16:00 או 17:00.

 

חשוב לי לציין שכמובן שבסוף שבוע אפשר לחגוג את יום ההולדת בכל שעה, אבל מכיוון שבתור מפעיל אני רוצה לשאוף להכניס כמו שיותר הפעלות ביום אחד השעות שאני מציע הן 10:00 בבוקר או 17:00 אחר הצהריים עם גמישות של שעה לכאן או לכאן.

 

כמובן שיש לי אינטרס ברור להציג את השעות האלו כאופציה לסופי שבוע, ככה אני מצליח להשאיר את המחיר קבוע ובשונה ממפעילים אחרים לא לגבות יותר מהלקוחות שלי בסופי שבוע.

לסיכום

לסיכום, אם אתם זוכרים דבר אחד מכל מה שקראת זה תמיד להתחיל את יום ההולדת בשעה עגולה, אם אתם מקיימים את יום ההולדת בימים ראשון עד חמישי תזמינו את כולם לשעה 17:00 ואם אתם מקיימים את יום ההולדת בסוף השבוע האופציות הן 10:00, 11:00, 16:00 או 17:00.

 

טיפ זהב לסיום

אל תשכחו לציין בהזמנה גם שעת סיום לאירוע, אם תודיעו להורים עשר דקות לפני שצריך לקחת את הילדים יהיו כמה שיראו את ההודעה באיחור ויאחרו.

למה אתם מחכים?

חייגו 050-5789980, אפשר גם בווצאפ.

מאמרים שנוספו לאחרונה

כותרת של מאמר

קרא עוד

כותרת של מאמר

קרא עוד

כותרת של מאמר

קרא עוד

דברו איתי

חייגו אלי 050-5789980, אפשר גם בווצאפ.
או שתשאירו לי פרטים ואחזור אליכם בקרוב!

הפרטים נשלחו בהצלחה!
נדבר בקרוב :)
אופס, יש בעיה בשליחה של הטופס..
נסו לדבר איתי בדרך אחרת.