רשימת משימות ליום הולדת

כאן תוכלו למצוא רשימה של כל הדברים שתצטרכו לעשות ולארגן לפני יום ההולדת, בתחתית העמוד תגיעו לתמונה שאותה תוכלו לשמור על הפלאפון ולוודא שעשיתם הכל.

1) בחירת מפעיל

תתחילו בלשאול את הילד/ה איזה סוג הפעלה הם רוצים ליום ההולדת, לאחר מכן הקריטריון הכי חשוב בבחירת המפעיל הוא גישה לילדים, שימו לב שאתם בוחרים מפעיל סבלני ונחמד, תמיד עדיף מישהו שהגעתם אליו דרך המלצה, בקשו לראות סרטונים!

2) בחירת מקום ותאריך

שאלו את המפעיל מהן דרישות המקום כדי שההפעלה תקרה על הצד הטוב ביותר, מצאו מקום כזה בהתאם, התאריך צריך להיות נגזרת של היום בו המפעיל יכול והמקום פנוי.

3) שליחת הזמנות

לפני שאתם מבזבזים חצי שה בחיפוש אחר תבנית להזמנה שאלו את המפעיל שלכם אם במקרה יש לו, לאחר שהכנתם הזמנה שלחו אותה בקבוצות הווצאפ השונות ולהורים בפרטי.

4) עוגה

אם החלטתם להכין עוגה בעצמכם הכינו רשימה של המצרכים שתצטרכו, אם החלטתם לקנות עוגה מעוצבת הזמינו אותה כמה שיותר זמן מראש.

5) קניות

לפני שאתם יוצאים למסע מטורף שיסתיים עם חור בכיס גדול בהרבה משציפיתם עדיף לתכנן מראש בבית איך תרצו שיראה יום ההולדת ורק לאחר מכן להכין רשימה ולצאת לקניות, או לחלופין להשתמש ברשימה שבאתר שלי.

לרשימת קניות ליום ההולדת לחץ כאן

6) פיצות

אפשר להכין עוד הרבה דברים לאכול ביום ההולדת אבל אין ספק שפיצות זה הפיתרון הקל והנוח ביותר, שימו לב שכל ילד אוכל כמשולש וחצי, אז צריך להזמין לפי 2 משולשים לראש, בדרך כלל הורים לילדים מתחת לגיל 7 נוטים להישאר באירוע, התחשבו גם בזה.

7) הכנת המקום

זהו הגעתם ליום ההולדת, שימו לב שבמקום בו ההפעלה מתבצעת יש כמה שפחות הסחות דעת, הכינו כיסאות מאחורה למבוגרים שנשארו, קבעו מקום לפינת המתנות רחוק מזווית העין של הילדים בזמן ההפעלה וארגנו פינת חטיפים ושתייה.

שמרו את הרשימה בפלאפון

למה אתם מחכים?

חייגו 050-5789980, אפשר גם בווצאפ.

מאמרים שנוספו לאחרונה

כותרת של מאמר

קרא עוד

כותרת של מאמר

קרא עוד

כותרת של מאמר

קרא עוד

דברו איתי

חייגו אלי 050-5789980, אפשר גם בווצאפ.
או שתשאירו לי פרטים ואחזור אליכם בקרוב!

הפרטים נשלחו בהצלחה!
נדבר בקרוב :)
אופס, יש בעיה בשליחה של הטופס..
נסו לדבר איתי בדרך אחרת.