היכן לקיים את יום ההולדת?

ישנם המון קריטריונים חשובים לבחירת מקום בו תחגגו את יום ההולדת כמו: תנאי מיזוג, מרווח, גישה לשירותים, אקוסטיקה ועוד...

לפני שאתם מתחילים בכלל לחפש מקום בדקו עם ההפעלה שאותה סגרתם מה התנאים הנדרשים להפעלה מסוג זה.

לדוגמא להפעלה מהסוג שלי, הפעלת קסמים ליום הולדת, הדבר החשוב ביותר הוא תנאי המיזוג, בגלל זה כל עוד יש אופציה ההעדפה היא למקום סגור.

מקומות כמו חדר דיירים של הבניין, חדר מושכר לאירועים או הסלון של הבית תמיד יהיו האופציה הראשונה לפני החצר, גם במחיר של צפיפות.

ההמלצה שלי היא לסלון הבית כי זו האופציה הזולה ביותר, את הספות ושולחן הסלון בדרך כלל ניתן להזיז לחדר אחר וכך להרוויח עוד כמה מטרים של חדר, מומלץ להזיז את הדברים השבירים והיקרים לאחד החדרים.

מתי בכל זאת ניתן לקיים יום הולדת בחצר הבית

במידה ומזג האוויר מאפשר ויש לכם במקום בחצר שהוא גם מוצל לגמרי (עדיף מקורה), גם מתוחם מסביב וגם יש בו קרקע ישרה ונוחה לישיבה ניתן לקיים את יום ההולדת בחצר.

כל זה במידה והחודש מתאים, מזג האוויר צפוי מראש ואין סיכוי לגשם, בהנחה ויש סיכוי לגשם צריך לדאוג לאופציה ב' ולהכין את הבית בהתאם.

אם יש צעצועים, מכוניות, טרמפולינות חשוב מאוד להכניס את כולם למקום סגור בבית ולוודא שבזמן האירוע לא תהיה גישה אליהן, לדוגמא את הטרמפולינה הגדולה חשוב לקפל כך שלא תהיה אופציה להיכנס אליה ולא תיראה נגישה בכלל לילדים, אם כן יהיה פתח או פרצה אני מבטיח לכם שהילדים ימצאו אותה :)

בגדול, גם אם תשימו ליד ילדים את יובל המבולבל ומגלשה הם יתלהבו למשך 2 דקות מיובל ואז מיד ירוצו למגלשה, יש כמה משפטים שמובילים אותי בעבודה עם ילדים.. "אל תשים מכשול בפני עיוור" וגם "אל תחרוץ כלב לשונו", ובסופו של דבר אתם תרצו לדעת שהוצאתם את המיטב מהכסף שהשקעתם בהפעלה, ונטרול הסחות דעת לילדים הוא אחד הדברים שיבטיחו את זה.

למה אתם מחכים?

חייגו 050-5789980, אפשר גם בווצאפ.

מאמרים שנוספו לאחרונה

כותרת של מאמר

קרא עוד

כותרת של מאמר

קרא עוד

כותרת של מאמר

קרא עוד

דברו איתי

חייגו אלי 050-5789980, אפשר גם בווצאפ.
או שתשאירו לי פרטים ואחזור אליכם בקרוב!

הפרטים נשלחו בהצלחה!
נדבר בקרוב :)
אופס, יש בעיה בשליחה של הטופס..
נסו לדבר איתי בדרך אחרת.